Katalog » HoReCa i zbiorowe żywienie

HoReCa i zbiorowe żywienie

Produkty dla gastronomii oraz zbiorowego żywienia

HoReCa i zbiorowe żywienie

 

Ta część naszej oferty skierowana jest dla sektora HoReCa (z ang. Hotel, Restaurant, Catering) i placówek zbiorowego żywienia, a więc dla wszystkich z Państwa którzy zajmują się przyrządzaniem i serwowaniem posiłków.

Bardzo dobre relacje z naszymi klientami oraz badanie potrzeb rynku uświadomiło nam, jak różne są oczekiwania poszczególnych grup odbiorców. Efektem trwających kilka lat prac, prób i testów było stworzenie trzech linii produktów. Linia produktów Smart Line jest najpopularniejsza w zbiorowym żywieniu na dużą skalę, gdzie cena jest kluczowym czynnikiem decydującym o zakupie. Produkty Economy Line uzyskują swoją przewagę konkurencyjną łącząc to co niektórym wydaje się niemożliwe – jakość produktów i atrakcyjną cenę – nam się to udało. O linii Premium Line możemy powiedzieć wiele dobrego, ale jedno zdanie odda w pełni jej walory – Jakość bez kompromisów! Wymienione linie produktów różnią się asortymentem oraz opakowaniami uwzględniając potrzeby potencjalnych klientów.

W związku z tym gorąco zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z asortymentem wszystkich linii produktów. Wszystkie produkty dostępne są również luzem. Dla najbardziej wymagających klientów sporządzamy receptury na wyłączność odbiorcy – szczegóły w Produkty na wyłączność. Niezależnie od grupy produktów jaką jesteście Państwo zainteresowani gwarantujemy bezpieczeństwo, powtarzalną jakość oraz zgodność z obowiązującym prawem żywnościowym w Polsce i Unii Europejskiej.Mr Cook to importer, dystrybutor i producent przypraw. Nasza hurtownia przypraw istnieje od 1982 roku.