Aktualności...

Mr Cook - Twój przyjaciel w kuchni.

Szafran hiszpańki I gatunek !

04.08.2011r.

Miło nam Państwa poinformować, iż rozpoczęliśmy import hiszpańskiego szafranu I gatunku według normy ISO. Zapraszamy do zakupu! Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz luzem!

Hiszpańska wędzona papryka – Nowość!

30.06.2011r.

Odpowiadając na zapotrzebowanie znawców hiszpańskiej kuchni i wielbicieli wędzonej papryki sprowadziliśmy ją dla Państwa z hiszpańskiego regionu „De la Vera”. Swój wyjątkowy zapach dymu wędzarniczego zawdzięcza procesowi suszenia poprzez wędzenie na drewnie dębowym. To unikatowy produkt! Jest w 100% naturalny, bez aromatów i innych dodatków! Dostępny w opakowaniach detalicznych oraz luzem. Uwaga! Podobno uzależnia!

Sos pieczeniowy do kurczaka i drobiu - Nowość!

14.11.2010r.

Dania z drobiu są bardzo popularne zarówno na naszych domowych stołach jak i w gastronomii. Sos pieczeniowy drobiowy Mr Cook?a podkreśla smak mięs drobiowych. Świętnie komponuje się z kluskami, puree ziemniaczanym i gotowanymi ziemniakami? nie mniej kto z Nas nie ma czasem ochoty otoczyć frytek lub pieczonych ziemniaczków w sosie? który idealnie komponuje się z drobiem!

Złombol 2010

21.09.2010r.

Miło nam Państwa poinformować, iż jak co roku wspieramy rajd charytatywny Złombol. Podobnie jak w ubiegłych latach firma Mr Cook jest darczyńcą Złombolu, a Dyrektor Handlowy naszej firmy ? ze swoimi przyjaciółmi uczestniczyli w rajdzie. Pojechali sprawdzonym już Żukiem, który szczęśliwie i bez awarii pozwolił im dojechać do Azji. Równie szczęśliwie - chodź z przygodami wrócili do Katowic. Tegoroczna edycja Złombolu okazała się największym rajdem pod znakiem ?Złombol? w historii.

Pomidory ze słonecznej Italii z oregano i chilli - Nowość!

05.09.2010r.

W odpowiedzi na liczne prośby naszych klientów wprowadzamy nową mieszankę - Pomidory ze słonecznej Italii z oregano i chilli. Podobnie jak pomidory z czosnkiem i bazylią świetnie będzie się komponować do dań kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej. Od naszych klientów wiemy, że obie mieszanki świetnie smakują z jajecznicą, tostami, kanapkami i sałatkami!

O firmie

Smak tworzony z pasją!

 

           Mr Cook to rodzinna firma istniejąca na rynku od 1982 roku. Na początku działalności zajmowaliśmy się produkcją napojów chłodzących. Podwaliny dla marki Mr Cook to zmiana profilu produkcji na przyprawę do zup i potraw w płynie w 1991 roku. Marka Mr Cook została wprowadzona na rynek w 2002 roku. W okresie od zmiany profilu produkcji do czasu wprowadzenia na rynek nowej marki firma produkowała przyprawę do zup w płynie i mieszanki przyprawowe.Wprowadzając markę Mr Cook na rynek rozszerzyliśmy znacząco ofertę i profil potencjalnych klientów.

Szczegóły oferty oraz świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w katalogu produktów i usług. Nawiązując kontakty handlowe dążymy zawsze do nawiązania długoterminowych relacji z klientem. Terminowość dostaw i powtarzalna jakość produktów sprawiają, że poziomem obsługi dorównaliśmy wiodącym firmą z naszej branży. Jednakże naszą przewagą jest elastyczność w relacjach z klientami i potencjalnymi klientami.

Zaopatrujemy klientów w całej Polsce.  Współpraca z renomowanymi operatorami logistycznymi i firmami kurierskimi gwarantuje naszym klientom maksymalnie 48h okres oczekiwania na złożone zamówienie. Nie mniej Mr Cook to również firma obecna na rynkach zagranicznych – kraje Unii Europejskiej i wschód to główne kierunki naszego eksportu. W zakładzie produkcyjnym wdrożony jest system HACCP. Dążymy do stałej poprawy jakości naszych produktów poprzez udoskonalanie procedur wdrożonych w naszym zakładzie.