Aktualności...

Mr Cook - Twój przyjaciel w kuchni.

Szafran hiszpańki I gatunek !

04.08.2011r.

Miło nam Państwa poinformować, iż rozpoczęliśmy import hiszpańskiego szafranu I gatunku według normy ISO. Zapraszamy do zakupu! Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz luzem!

Hiszpańska wędzona papryka – Nowość!

30.06.2011r.

Odpowiadając na zapotrzebowanie znawców hiszpańskiej kuchni i wielbicieli wędzonej papryki sprowadziliśmy ją dla Państwa z hiszpańskiego regionu „De la Vera”. Swój wyjątkowy zapach dymu wędzarniczego zawdzięcza procesowi suszenia poprzez wędzenie na drewnie dębowym. To unikatowy produkt! Jest w 100% naturalny, bez aromatów i innych dodatków! Dostępny w opakowaniach detalicznych oraz luzem. Uwaga! Podobno uzależnia!

Sos pieczeniowy do kurczaka i drobiu - Nowość!

14.11.2010r.

Dania z drobiu są bardzo popularne zarówno na naszych domowych stołach jak i w gastronomii. Sos pieczeniowy drobiowy Mr Cook?a podkreśla smak mięs drobiowych. Świętnie komponuje się z kluskami, puree ziemniaczanym i gotowanymi ziemniakami? nie mniej kto z Nas nie ma czasem ochoty otoczyć frytek lub pieczonych ziemniaczków w sosie? który idealnie komponuje się z drobiem!

Złombol 2010

21.09.2010r.

Miło nam Państwa poinformować, iż jak co roku wspieramy rajd charytatywny Złombol. Podobnie jak w ubiegłych latach firma Mr Cook jest darczyńcą Złombolu, a Dyrektor Handlowy naszej firmy ? ze swoimi przyjaciółmi uczestniczyli w rajdzie. Pojechali sprawdzonym już Żukiem, który szczęśliwie i bez awarii pozwolił im dojechać do Azji. Równie szczęśliwie - chodź z przygodami wrócili do Katowic. Tegoroczna edycja Złombolu okazała się największym rajdem pod znakiem ?Złombol? w historii.

Pomidory ze słonecznej Italii z oregano i chilli - Nowość!

05.09.2010r.

W odpowiedzi na liczne prośby naszych klientów wprowadzamy nową mieszankę - Pomidory ze słonecznej Italii z oregano i chilli. Podobnie jak pomidory z czosnkiem i bazylią świetnie będzie się komponować do dań kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej. Od naszych klientów wiemy, że obie mieszanki świetnie smakują z jajecznicą, tostami, kanapkami i sałatkami!

Praca

Dołącz do naszego zespołu!

Pracownicy są bardzo ważnym ogniwem łączącym naszą firmę z klientami. Zaangażowanie, wiedza i kompetencje przekładają się bezpośrednio na jakość naszych produktów i usług. Właśnie dlatego robimy wszystko  aby mogli Państwo liczyć na trwałe zatrudnienie, gwarantujące poczucie bezpieczeństwa. Dzięki temu, iż jesteśmy firmą rodzinną atmosfera panująca w firmie jest bardzo ciepła.

Obecnie – w związku z dynamicznym rozwojem firmy – poszukujemy kandydatów na poniższe stanowiska:

1.       Przedstawiciel Handlowy
a)      Zakres obowiązków:a
- pozyskiwanie nowych klientów (głównie w sektorze Business2Business oraz Ho-Re-Ca)
- tworzenie ofert handlowych
- nadzór nad realizacją zamówień od klientów
- windykacja należności klientów

b)      Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 2 letnie)
- Dobra znajomość komputera (w tym przeszukiwania zasobów Internetu)
- Dyspozycyjność i mobilność (głównie na terenie woj. śląskiego i opolskiego)
- Wysoka kultura osobista
- Komunikatywność
- Prawo jazdy kat. B

c)       Oferujemy:
- Pracę w rodzinnej dynamicznie rozwijającej się firmie
- Atrakcyjny prowizyjny system wynagrodzeń dla ambitnych
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Elastyczny czas pracy